Mikulov Bio Kavárna, káva a spánek « Primal Health

Proč se vyhýbat obilovinám »

Mikulov Bio Kavárna, káva a spánek

Minulý týden jsme objevili nově otevřenou bio kavárnu a obchod v Mikulově. Příjemná obsluha, zajímavá nabídka výrobků a bio káva!

Zdravá Kavárna, Náměstí 18, Mikulov 692 01. Tel: +420 519 510 410

Oba máme rádi občas kávu (bio, protože káva je drahá komodita, výrobci se jí snaží vyprodukovat co nejvíce, proto je nebio káva silně zatížena toxiny z umělých hnojiv a pesticidů). I v tomto případě si dopřejeme kávu nejpozději v poledne, kdy nemá vliv na náš hormonální systém – kofein má účinek 6 hodin, dvojité Expresso v 14:00 znamená ještě jedno Expresso ve 20:00 – čas kdy by náš melatonin měl být rostoucí. (Melatonin je růstový hormon, má silný účinek proti stárnutí a rakovině.) Kofein, cukr, tabák jsou všechno stimulanty, které vzrušují náš sympatický nervový systém a to vede k uvolnění kortizolu (stresový hormon). Kortizol v našem těle potlačuje hladinu melatoninu.

Narušení našeho spánku / probuzení cyklů může vést k velké únavě. Kontaktujte nás, pokud máte problémy se spánkem, nemůžete usnout nebo můžete pít kávu pozdě večer bez vedlejších účinků. Špatný příznak je i ten, kdy můžete chodit do posilovny ve večerních hodinách bez žádných problémů s usnutím.

June 21st, 2010 Témata: Pití, Spánek

Mail (will not be published) (required)

You can use these HTML tags

Novinky Mikulov Bio Kavárna, káva a spánek

Proč se vyhýbat obilovinám

Farmářské Tržiště v Praze

Zdravé svačiny pro děti

Petice proti geneticky modifikovaným plodinám v EU.

Kolik vody by měl člověk každý den vypít?

Zůstaňte s námi Kontaktujte nás

Copyright © 2010 Primal Health - AVšechna práva vyhrazenaPowered by WordPress & the Atahualpa Theme by BytesForAll. Discuss on our WP Forum

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *